4:03 am - Cumartesi Temmuz 26, 2014
Facebook Şifresi Nasıl Değiştirilir Baş Dönmesinin Nedenleri Vizesiz Ülkeler Hangileri Konut Kredisi Faiz Oranları 2013

Şirket Unvanları ve Anlamları

Salı, 8 Ocak 2013, 0:38 | Genel | 0 Yorum
by admin

Şirket unvanları nelerdir. Şirketlerde kullanılan unvanlar yazı dizimiz son hızıyla devam etmekte ve size 6. Bölümü sunmanın ve kararlıkla ilerlemenin mutluluğu ile yazmaktayız.

Tedarik Uzmanı:
Ürünlerin tedarik edilmesi konusunda çalışmalar yapar. İade durumlarında şirketin en zararsız durumda çıkmasını sağlamakla yükümlüdür.

Sevkiyat Elamanı:
Depo içerisinde ürünlerin yerini değiştirme ve taşınması konusunda araçları kullanır. Depo içerisinde iş bölümlerine yardımcı olur.

Fabrika Direktörü:
Fabrikadaki bütün hareketleri kontrol edecek kişidir. Fabrikanın istihdam gücünü ölçer ve buna göre çalışmalar yapar. Fabrika bakım – onarımı konusunda incelemelerde bulunur. İş gücünü tartar ve buna göre stratejiler üretir, uygular.

Teknik Geliştirme Müdürü:
Fabrika tarafından koyulan hedeflere ulaşıp ulaşılmadığını kontrol eden ve zamanında müdahale edip hedefe ulaşmasını sağlamakla yükümlü müdürdür. Hedefe ulaşılamayacağı kesinse bilgileri Fabrika Direktörüne iletmekle yükümlüdür.

Operasyon & Üretim Müdürü:
Malzemenin gelişinden tutun malzemenin şekil alıp ürüne dönüşmesine kadar olan kısımda görevli müdürdür. Bakım ve tamirat konularında sorumludur ve yapılmasını belirler.

Vardiya Şefi:
Vardiya takımını yönetmekle görevlidir. Bakım ve tamiratları bildirir ve şantiye, üretim sahası içerisinde güvenliğin sağlanmasını sağlar. Çalışanların belirli konularda baret takma zorunluluğunu belirler.

Bakım Müdürü:
Üretimdeki ve fabrikadaki bütün ekipmanın bakımından sorumludur. Yeni alınacak araç – gerecin pahalı olabileceği için bakım bölümüne dikkat edilmektedir.

Üretim Mühendisi:
Teknolojik bakış açısıyla şirkette görev alır. Yapılacak iş gücünü indirgeyip makineleşmeye yardımcı olur.

Tagged with: , ,

Yorum Yazın

Kurallara uymayan yorumlar onaylanmayacaktır.

  ŞİRKET ÜNVANLARI  ünvanlar ve anlamları  fabrik unvanlari